CompuGroup Medical Polska wspiera kolejną jednostkę medyczną

Pandemia COVID-19 po raz kolejny osiąga bardzo niepokojące rozmiary. Jesteśmy z jednostkami medycznymi w ciągłym kontakcie i wiemy, jak wiele wysiłku i wyrzeczeń kosztuje utrzymanie jakości obsługi pacjentów na odpowiednio wysokim poziomie. W związku z tym postanowiliśmy po raz kolejny wspomóc służbę zdrowia – tym razem poprzez przekazanie Samodzielnemu Publicznemu Psychiatrycznemu Zakładowi Opiekuńczo-Leczniczemu w Celejowie środków pieniężnych na działania związane z zapobieganiem i zwalczaniem epidemii koronawirusa.

Na początku czerwca 2020 roku 7 jednostek (Powiatowy Szpital w Iławie, Szpital MSWiA w Warszawie, Uniwersytecki Dziecięcy Szpital Kliniczny im. L. Zamenhofa w Białymstoku, Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie, Wojewódzki Szpital w Zgierzu oraz ZOZ w Suchej Beskidzkiej) otrzymało od CompuGroup Medical Polska urządzenia wielofunkcyjne Canon, komputery Dell oraz środki finansowe o łącznej wartości ponad 60 tysięcy złotych.

Pod koniec kwietnia 2020 roku przekazaliśmy na rzecz SPSK nr 1 w Lublinie, Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. Józefa Strusia w Poznaniu, Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie, Szpitala Klinicznego im. ks. Anny Mazowieckiej w Warszawie oraz Powiatowego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Ostródzie środki dezynfekcyjne o wartości blisko 60 tysięcy złotych.

Mamy nadzieję, że pośrednio choćby w tak symboliczny sposób będziemy mogli wpłynąć również na poprawę bezpieczeństwa personelu szpitalnego oraz pacjentów.

Dodaj komentarz